سفارش تبلیغ
صبا ویژن

پوستر دیواری طرح برگ های آویخته

بررسی پوستر دیواری برگ های آویخته

پوستر دیواری برگ های آویخته، از جمله طرح هایی است که حس طبیعت را به محیط القا می کند. طبیعتی که با هنر دست بشر نقاشی شده و تم آبرنگی اش انگار بوی بوم و گواش می دهد. وقتی برگ های سبز آویخته در پس زمینه ای سفید قرار می گیرند با تابش نور بر روی آنها صحنه دل انگیزی به وجود می آید، صحنه ای که می تواند موجب آرامش ساکنین شود.
وقتی در کنار این کاغذ دیواری، مبلمانی به رنگ روشن با طیفی از خاکستری و مشکی قرار گیرد، سالن پذیرایی را در نظر تان وسیع تر و دلباز تر نشان می دهد و نور کافی را در منزل نمایان می‌کند.

کاربرد های پوستر دیواری برگ های آویخته

اگر از رنگ آمیزی روشن در کنار برگ های لطیف این پوستر دیواری استفاده شود، جوانی و عشق و امید را نمایان می کند. وقتی درکنار این طرح نشسته اید، انگار که در زیر درخت بید مجنون مشغول صرف چای و عصرانه هستید و برگ ها و ساقه های آویخته شما را نوازش می کنند.
اگر علاقه مند به گل و گیاه و درختان فصل بهار هستید و یا جز آن دسته از آدم هایی هستید که به طبیعت عشق می ورزند، می توانید ساعت های طولانی مقابل پوستر دیواری برگ های آویخته بنشینید و لذت ببرید. این سبک از کاغذ دیواری ها سبک جدیدی  دارند و بی شک جلوه گر سلیقه هایی تازه در دکوراسیون شما خواهند بود. این طرح می تواند گزینه مناسبی برای دیزاین سالن پذیرایی، کاغذ دیواری اتاق خواب، دیوار کلینیک های مشاوره و مراکز روانشناختی باشند.