سفارش تبلیغ
صبا ویژن

پوستر دیواری پرهای سفید

بررسی پوستر دیواری پرهای سفید

پوستر دیواری طرح پرهای سپید طرحی بسیار دلباز و روشن است که بیش از 90 درصد مردم از دیدن آن احساس آرامش می کنند و دلشان می خواهد این آرامش را در فضای منزل تجربه کنند.
این مدل با وجود شلوغ بودن به دلیل سایه روشن بودن طرح به هیچ وجه فضای دکوراسیون شما را شلوغ نشان نخواهد داد بلکه طرحی است که حتی موجب بازتر شدن فضای شما می شود و این امر به دلیل وجود رنگ های روشنی چون سفید و خاکستری است.
پرهای معلق در فضا وجود خلا را نشان می دهند که شما با نگاه کردن به آن احساس سبکی خواهید داشت. گویی در فضایی به دور از هیاهو و حتی به دور از هوا نشسته اید و این حس، خودِ خودِ حس آرامشی وصف نشدنی است که ممکن است که برای کمتر کسی در چنین شرایطی اتفاق بیفتد. این حس عجیب و غریب آرامش را مدیون همین پرهای سپید سبک هستید که شما را سبکبال می کند و در رویاهایتان به پرواز در می آیید.

کاربرد های پوستر دیواری پرهای سفید

این کاغذ دیواری پوستری جذاب با طراحی خاص خود و رنگ هایی مانند سفید و آبی به شما آرامش عمیقی می بخشد. گویی در یک خلا خاص هستید و دلتان می خواهد ساعت ها در کنار این طرح در آرامش زندگی کنید.
برای ست شدن این پوستر دیواری با محیط اطراف می توانید از رنگ هایی مانند نارنجی و قهوه ای که مکمل های بسیار جذابی برای آبی هستند استفاده نمایید. در قسمت های دیگر می توانید از طوسی و خاکستری نیز بهره ببرید تا همچنان فضای امن و آرام محیط را حفظ نمایید. این پوستر دیواری مدرن را می توانید در اتاق خواب، سالن پذیرایی، نشیمن، اتاق تلویزیون، محیط های کاری مختلف نصب نمایید.