سفارش تبلیغ
صبا ویژن

پوستر دیواری کویر طلایی

بررسی پوستر دیواری کویر طلایی

پوستر دیواری کویر طلایی، یکی از بهترین شبیه سازی های کاغذ دیواری پوستری است که توانسته، طرح دشت های بیابان را تداعی کرده و تصویر بی نهایت زنده و متناسب با کویر را به ذهن بیاورد. این سبک از کارها با طرح سنگ های مرمر و گرانیت، دارای طیف گسترده ای از کاربردها هستند که برای فضاهای بسیار زیادی می توان از آن ها استفاده کرد و هر جا که طراح مایل باشد تا یک دیزاین خاص را به فضا ببخشد، می تواند برای دیوارها از این پوستر دیواری سفارشی بومرنگ استفاده کند.
فراموش نکنید که این مدل زیبا و جذاب در عین حال که ساده است، اما تنوع رنگ های به کار رفته و نوع پیچیدگی خطوط و حالت ابر و بادی آن موجب شده تا نوعی سحرآمیزی را در خود پنهان کند.

کاربرد های پوستر دیواری کویر طلایی

این طرح خارق العاده و شیک یکی از بهترین انتخاب ها برای طراحی داخلی فضاهای کوچک است. چون طرح  رنگ های طیف روشن آن باعث می شود تا با ایجاد خطای چشم، به فضای شما وسعت ببخشد. پس اگر منزل و یا سالن پذیرایی کوچکی دارید و یا دفتر کارتان وسعت کمی دارد، به هیچ وجه از انتخاب این پوستر دیواری سفارشی غافل نشوید.
پلت رنگی پوستر دیواری کویر طلایی شامل طیف رنگ های نارنجی، قهوه ای، طلایی، گلبهی، سپید و مقدار کمی رنگ خاکستری است که امکان ست کردن رنگ های زیادی را با این کاغذ دیواری مدرن فراهم کرده و می توان هر کدام از این رنگ ها را به عنوان رنگ مبلمان، صندلی ها و یا پرده ها انتخاب کرد.