سفارش تبلیغ
صبا ویژن

تابلو بوم بانوی قالی باف

بررسی تابلو بوم بانوی قالی باف

هر گره که با دستان کوچک او زده می شد، سکه ای بود برای خانواده اش. او با ذوق سکه ها را روی هم می‌ نهاد تا لبخند مادرش را ببیند. ناراضی نبود از اینکه کودکی نمی‌کند. لبخند مادرش زیباترین بازی دنیا بود. با دار قالی بزرگ شد اما شکایتی نداشت. خط زده بود روی تمام کودکی هایش برای مادر، برای کار، برای خانواده. داستان تابلو بوم بانوی قالی باف، قصه ی کودکیست که از ابتدا معنی فداکاری و مسئولیت پذیری را بلد بود.
او حالا بانویی شده که یک شهر هنرش را می ستایند، نه تنها هنرش را، بلکه قصه فداکاری هایش را، برای خانه ای که مردی نداشت و مادری بیمار چشم به دستان کودک دوخته بود.

کاربرد های تابلو بوم بانوی قالی باف

شاید هنر قالی بافی اش زبان زد خاص و عام باشد، اما بی شک هنر فداکاری و غیرتش زیباترین ویژگی اوست. تابلو بوم بانوی قالی باف، تابلو دکوراتیوی است که، همکاران هنرمند او به پاس تقدیر از این همه سخت کوشی و فداکاریش، آن را خلق کرده اند تا یادش برای همیشه در ذهن ها ماندگار شود. طرحی ساده اما زیبا و پر مفهوم با نقوشی که از هنر ناب قالی بافی الهام گرفته شده است. اگر شما نیز به این هنر اصیل علاقه‌مندید توصیه می‌کنیم در بین اکسسوری های تاثیرگذار در دکوراسیون منزل تان، تابلو بوم بانوی قالی باف را نیز جای دهید. ترکیب این تابلو مدرن با یک فرش دست باف ایرانی گردویی رنگ، در کنار یک دکور سنتی، می تواند در فضای دلخواه شما غوغا به پا کند.
رو انداز هایی با طرح های اسلیمی، کوسن های دایره ای شکل سوزن دوزی شده کرم رنگ، در کنار یک دست مبل سلطنتی ساده می تواند هارمونی زیبایی را در فضای خانه شما به وجود بیاورد. بگراند خاکستری و خطوط سیاه و سفید موجود در این طرح آن را برای ست کردن با دکوراسیون های اسپرت و کلاسیک نیز ایده آل می کند. تابلو بوم بومرنگ می تواند بهترین اکسسوری برای فروشگاه بزرگ فرش فروشی شما نیز باشد.