سفارش تبلیغ
صبا ویژن

تابلو بوم خیال نقاشی

بررسی تابلو بوم خیال نقاشی

روزی بر لب پنجره ای ایستاد و بر روی بومی از جنس شیشه نقاشی کرد. انگشتان کوچکش روی بخار شیشه گل می کشید و باز با آستینش گل های پژمرده را پاک می کرد و این بار پیچک می کشید. این بار با صدای تقه ای از دل رویا بیرون آمد. زنی به شیشه میکوبید. دخترک شیشه را باز کرد. بله؟ کاری داشتید؟
آن زن گفت چند روزی است که هر وقت از این خیابان میگذرم تو را پشت پنجره در حال نقاشی میبینم. اگر بخواهی می توانم به تو نقاشی را بیاموزم. چشمانش برق زد. گویی آن همه خیال دارد به واقعیت نزدیک میشود. آری به هر آنچه بخواهی خواهی رسید اگر دست از تلاش بر نداشته و با خیالش مسیری درست را برای رسیدن به آن بسازی.

کاربرد های تابلو بوم خیال نقاشی

تابلو بوم خیال نقاشی، نمایانگر تلاش و کوشش دختری است که عاشق نقوش فرش است و با تمام وجودش می خواهد طرح هایی را که می بیند بکشد. اگر شما نیز به نقوش اصیل فرش های ایرانی علاقه مندید می توانید نمونه ای از این تابلو بوم مدرن و زیبا را در خانه خود داشته باشید. این تابلو بوم بومرنگ، نمونه ای از آثار هنری است که در آن می توان ترکیب زیبایی از طرح های مدرن و سنتی را به تماشا نشست که چه هنرمندانه در کنار هم به تصویر کشیده شده اند.
این روزها طیف رنگ های طوسی در خانه های مدرن به وفور به چشم می خورد. اگر خانه مدرن شما نیز با هارمونی رنگ طوسی دیزاین شده است جای خالی یک اکسسوری خارق العاده را با این طرح زیبا پر کنید.